DUŠE K s Romkem a Marcelkou z hor

S přírodou souzněla 12. dubna DUŠE K, setkání herce a improvizátora Jaroslava Duška s jeho hosty. Tentokrát si do Divadla Kampa pozval Marcelku z hor a jejího muže Romka. Setkat jste se s nimi mohli i v přímém přenosu na webu ČT24. Záznam najdete v tomto článku.

Divadlo Kampa - Duše K (zdroj: ČT24)

Anotace: „Na louce mezi lesy v blízkosti Malé Fatry žije v chaloupce bez zavedené elektřiny, plynu a vody žena, které se říká osvícená Marcelka. Dostala se až tam, kam směřujeme všichni, tj. k poznání Pravdy, jež je až za hmotným, okem viditelným světem. Pravda nám ukazuje skutečný smysl lidského bytí a podstatu života.“

O DUŠI K: Zábavný, populárně naučný večer zve do míst, kde přebývá Homo sapiens se smyslem pro humor. Jaroslav Dušek si nejraději vypráví s lidmi z oblasti vědy, výzkumu, objevů a vynálezů, což se mu prostřednictvím tohoto pořadu plní. Poučí tak nejen sebe, ale i diváky a zároveň je zavede do prostředí, kam by se sami nevypravili.

Všechny záznamy představení a setkání, která zprostředkoval web ČT24 z Divadla Kampa, si můžete přehrát na následujícím odkazu: