Nováček Frýdek-Místek rozdrtil Bohemians

Praha – Snový start do nového ročníku Fotbalové národní ligy zažil nováček soutěže Frýdek-Místek, který doma rozstřílel Bohemians Praha 5:1.

Frýdek-Místek se do druhé ligy vrátil po 13 letech, ale proti Bohemians rozhodně nepůsobil jako nervózní nováček. Naopak v 7. minutě domácí vedli 2:0 po gólech Šroma a Literáka. Ještě do poločasu pak zvýšili Lukeš a Hynek Prokeš, který se trefil hned dvakrát, navíc přidal dvě asistence. Hostům se povedlo snížit až v úplném závěru utkání.

Sestavy

MFK Frýdek-Místek: Ondřej Prepsl, Michal Švrček, Thiago Silveira (76. Filip Korneta), Radek Coufal, Jan Žídek, Petr Literák, Tomáš Vrťo (76. Jan Dobrovolný), Václav Mozol, Michal Šrom, Jan Lukáš, Hynek Prokeš (69. Petr Soukup)

Bohemians Praha: Aleš Mandous, Pavel Macháček, Vlastimil Karal, Radim Grussmann (81. Pavel Novotný), Jakub Sudek, Petr Bohata, Zdeněk Šenkeřík, Jan Novotný, Jakub Hájek (46. Faltus),Vlkanova, Nemanja Kuzmanović