Zpravodajství pro chytré hodinky iWatch už je i v Česku

Tabletový týdeník Dotyk spolu s regionálním Deníkem se pustili do zpravodajství pro chytré hodinky Apple Watch. Jejich majitelům poskytují informace od 7. prosince. Jde o první společný počin poté, co obě média koupila Penta, a pro všechny odběratele je tento servis zdarma.

Zprávy jsou svou délkou i formátem přizpůsobené displeji hodinek a kromě textu obsahují i fotografie nebo obrázky. Pro jejich odběr stačí nejaktuálnější verze čtečky týdeníku Dotyk na iPhonu nebo iPadu, který se s chytrými hodinkami spáruje. 

Užitečná je i funkce krátkých flashových zpráv. Na aktuální informace z domova nebo ze světa na sebe upozorní zavibrováním.

Týdeník Dotyk na Apple Watch
Zdroj: ČT24

Dotyk přišel s novinkou ještě před tím, než společnost Apple zahájila oficiální prodej chytrých hodinek v Česku. Na pulty autorizovaných prodejen se dostanou pravděpodobně na jaře.

Více novinek ze světa médií přinesl pořad Newsroom ČT24.

Nahrávám video
Newsroom ČT24
Zdroj: ČT24

Výběr redakce

Aktuálně z rubriky Média

O čem plánujeme informovat v úterý 24. března

Každý den ráno přinášíme přehled nejdůležitějších očekávaných událostí z domova i ze světa.
23. 3. 2024Aktualizovánopřed 1 hhodinou

SOUHRN: Zásadní události pondělí 23. března

Každý večer přinášíme přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí dne z domova i ze světa. Stručně a přehledně, ale i s potřebným kontextem. Projděte si zásadní zprávy pondělí 23. března 2026.
včeraAktualizovánopřed 8 hhodinami

Koalice podle Okamury ve sněmovně navrhne zrušení části televizních a rozhlasových poplatků

Vládní koalice chce v úterý ve sněmovně podat poslanecký návrh zákona, který zruší televizní a rozhlasové poplatky pro seniory, firmy, nezaopatřené mladé lidi do 26 let nebo osoby s tělesným postižením. Výnos z poplatků by se tak měl vrátit do stavu z roku 2024, sdělil po jednání koaliční rady předseda dolní komory Tomio Okamura (SPD). Podle ministra kultury Oty Klempíře (za Motoristy) by měl zákon platit již od poloviny letošního roku. Česká televize (ČT) a Český rozhlas (ČRo) upozornily na dopady na financování.
včeraAktualizovánopřed 13 hhodinami

SOUHRN: Zásadní události neděle 22. března

Každý večer přinášíme přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí dne z domova i ze světa. Stručně a přehledně, ale i s potřebným kontextem. Projděte si zásadní zprávy neděle 22. března 2026.
22. 3. 2026Aktualizováno22. 3. 2026
Načítání...