ČT získala dvě nominace na cenu televizního designu PROMAX/BDA

Praha - Česká televize byla nominována na dvě ceny v prestižní soutěži televizního designu PROMAX/BDA za rok 2007. Soutěže se účastní televize veřejné služby i komerční televize v kategoriích za televizní kampaně a grafický design. ČT se tak svým vizuálním stylem podruhé v historii dokázala prosadit v široké evropské konkurenci.

Prezentace ČT byla vybrána mezi šest nejlepších evropských počinů v kategorii nejlepší printová kampaň za prezentaci České televize na 42. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Artdirector kanálu ČT4 SPORT Lukáš Veverka byl nominován v kategorii Rocket Award jako objev roku.
 
Lukáš Veverka vytvořil pro kanál ČT4 SPORT vizuální styl, řadu znělek a grafické prostředí self promotion. Spolupracoval také na mnoha programových znělkách a kampaních, mezi které patří projekt Výzva, pořady Futuroskop, Toulavá kamera, Máte slovo či Historie.cs. Podílel se také na tvorbě vánoční kampaně České televize Vánoční ladění.

Výběr redakce

Aktuálně z rubriky Média

SOUHRN: Zásadní události středy 26. srpna

Každý večer přinášíme přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí dne z domova i ze světa. Stručně a přehledně, ale i s potřebným kontextem. Projděte si zásadní zprávy středy 26. srpna 2026.
před 1 hhodinou

O čem plánujeme informovat ve středu 26. srpna

Každý den ráno přinášíme přehled nejdůležitějších očekávaných událostí z domova i ze světa.
23. 3. 2024Aktualizovánopřed 12 hhodinami

SOUHRN: Zásadní události úterý 25. srpna

Každý večer přinášíme přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí dne z domova i ze světa. Stručně a přehledně, ale i s potřebným kontextem. Projděte si zásadní zprávy úterý 25. srpna 2026.
včera v 18:27

VideoČasto se stanou věci, kterým by málokdo věřil, říkají Reportéři ČT Vrána a Vlach

Někdy se stanou věci, kterým by málokdo věřil, že se vůbec můžou stát. Řeč je o regionálních kauzách, které jsou leckdy tak překvapivé, že svou zajímavostí předčí i události na celostátní úrovni. Jaké kauzy se nejčastěji v regionech řeší? Jak snášejí zvídavé otázky místní podnikatelé a politici? Také o tom je podcast, ve kterém Janě Neumannové odpovídají reportéři Karel Vrána a Tomáš Vlach. Druhý jmenovaný přidává i své postřehy z častých návštěv Ukrajiny. V našich podcastech běžně mluvíme o tématech reportáží. V této speciální letní sérii vám představíme reportéry, kteří pro vás kauzy a reportáže natáčejí.
včera v 13:45

Evropský pohled

ČT24 každý den vybírá z obsahu publikovaného evropskými veřejnými médii, členy Eurovize.