Kryštof chystá nové turné, leckde už je vyprodáno

Praha – Kapela Kryštof se v únoru vydá na další turné, tentokrát půjde o Kryštof Ostravar Tour 2014, které naváže na Inzerát Tour. Koncertní šňůru otevře ostravské vystoupení 13. února. Lístky vstoupily do předprodeje včera v noci a na některých místech jsou už nadobro rozebrány. Pražské vystoupení v SaSaZu bylo dokonce vyprodané po pár hodinách.

Letošní Inzerát Tour mělo úspěch, na každou show se lístky naprosto vyčerpaly a skupina po čase zase zažívá okamžiky triumfu. Zdá se, že příští rok tomu nebude jinak. Plno už hlásí haly a sály v Brně, Ostravě, v Kadani nebo ve Zlíně či Litvínově.

13. 2. Ostrava, 15. 2. Prostějov, 20. 2. Praha, 22. 2. Kadaň, 27. 2. České Budějovice, 28. 2. Sušice, 1. 3. Tábor, 6. 3. Kolín, 7. 3. Šumperk, 8. 3. Zlín, 13. 3. Brno, 14. 3. Dolní Benešov, 15. 3. Frýdek-Místek, 19. 3. Trutnov, 20. 3. Česká Lípa, 21. 3. Litvínov, 26. 3. Ústí nad Labem, 27. 3. Liberec, 28. 3. Herálec

S Inzerátem se Kryštof vrátili na přední příčky hitparád a upevnili tak svoji pozici na špičce české hudební scény. Posledním hitem z této desky zatím zůstává Cesta ve spolupráci s Tomášem Klusem, ke kterému vznikl také videoklip sestavený ze záběrů nového filmu Křídla Vánoc (hlavní roli má právě zpěvák Richard Krajčo). „Filmovou podobu“ dostaly ale také skladby Zatančím, na níž se podíleli hlavně fanoušci, Křídla z mýdla s Jarkem Nohavicou a Inzerát, první singl ke stejnojmennému albu.

Výběr redakce

Aktuálně z rubriky Archiv

Válka na Blízkém východě minutu po minutě: říjen 2023

1. 12. 2023

Za smrt pacientky ve zlínské nemocnici může personál, konkrétního viníka ale policisté nenašli

Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně pochybila při endoskopickém výkonu, po kterém jedna pacientka zemřela a jedna byla těžce zraněna. Podle policie selhal zdravotnický personál, když zaměnil sterilní látku za desinfekci. Konkrétního viníka se ale nepodařilo najít a kriminalisté tak případ odložili. Informovala o tom mluvčí zlínské policie Monika Kozumplíková. Nemocnice je v současnosti vyšetřována také kvůli nákaze pacientů a personálu salmonelózou – celkem onemocnělo 68 lidí.
16. 1. 2020

Před 30 lety se snídalo u Mitterranda. Husák musel počkat, přednost dostal Havel

Za tradiční prvenství Francoise Mitterranda bývá považován fakt, že se stal prvním socialistickým prezidentem v dějinách Francie. Výrazná osobnost evropské politiky 20. století má ovšem význam i pro dějiny české, potažmo československé – Mitterrand byl totiž prvním západním státníkem, který před rokem 1989 jednal s představiteli tuzemského disentu, a postavil je tak téměř na roveň Husákovy a Jakešovy nomenklatury.
9. 12. 2018

Ferdinand Peroutka. Muž střední cesty, kterou zavály dějiny

Novinář Ferdinand Peroutka, nejzvučnější hlas české názorové publicistiky 20. století a břitký kritik nacistické i komunistické totality, označil svého předchůdce Karla Havlíčka Borovského v dobrém slova smyslu za muže střední cesty. On sám jím byl také - jen mu ji zavály dějiny. Od jeho smrti právě uplynulo čtyřicet let.
25. 2. 2015Aktualizováno20. 4. 2018
Načítání...