Vedle sněhu nával instafiltrů. Reportér při vstupu omylem vysílal humornou aplikaci

Americký novinář Justin Hinton těsně před živým vstupem nedopatřením spustil obličejové filtry. Sebedůstojnější projev byl zbytečný, dlouholetému lokálnímu novináři CNN a držiteli prestižní ceny Emmy se na tváři během reportáže rozehrály nejrůznější animované obličeje. Video se stalo hitem sociálních sítí.

Nahrávka vznikla v Severní Karolíně během silného sněžení. Hinton informoval o situaci na dálnici u Madison County, krátce před plánovaným přenosem ale na mobilu omylem spustil obličejové filtry – facebookovou aplikaci, která lidem „dokresluje“ animované obličeje.

K divákům tak se seriózním tónem promlouvala v rychlém sledu kočka, čaroděj nebo pilot ve futuristické helmě. Hinton o tom po celou dobu nevěděl, na nedopatření ho upozornili až přátelé a kolegové po vstupu.

Humornou chvilku bral s úsměvem i sám reportér. „Pokud se nemůžete zasmát sami sobě, k čemu je vlastně smích? Doufám, že jste si den plný sněhu užili. Nezapomeňte se smát,“ řekl Hinton.

Výběr redakce

Aktuálně z rubriky Média

SOUHRN: Zásadní události pondělí 27. dubna

Každý večer přinášíme přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí dne z domova i ze světa. Stručně a přehledně, ale i s potřebným kontextem. Projděte si zásadní zprávy pondělí 27. dubna 2026.
27. 4. 2026Aktualizováno27. 4. 2026

VideoHosté Událostí, komentářů týdne probrali veřejnoprávní média či Turkovy výroky

Hosté Událostí, komentářů týdne probrali financování veřejnoprávních médií, výroky vládního zmocněnce Filipa Turka (za Motoristy), zprovoznění ropovodu Družba a doživotní zákaz prodeje cigaret mladým Britům. Pozvání přijali hudebník a bývalý politik Michael Kocáb, matematik Karel Janeček, diplomat a bývalý ministr Karel Kühnl, komentátor Lidových novin Petr Kamberský a šéfredaktorka Bold News Alice Mikulášová. Diskusi moderovala Jana Fabianová.
27. 4. 2026

SOUHRN: Zásadní události neděle 26. dubna

Každý večer přinášíme přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí dne z domova i ze světa. Stručně a přehledně, ale i s potřebným kontextem. Projděte si zásadní zprávy neděle 26. dubna 2026.
26. 4. 2026

Rozpočet pro ČT a ČRo může oproti návrhu nového financování ještě vzrůst, řekl Klempíř

Úpravy v návrhu zákona o médiích veřejné služby by se mohly týkat i částek, s kterými se počítá pro rozpočty České televize (ČT) a Českého rozhlasu (ČRo), připustil v Nedělní debatě ČT ministr kultury Oto Klempíř (za Motoristy). „Je to otázka diskuse,“ řekl s odkazem na připomínkové řízení k návrhu. Text dokumentu byl odborníky i veřejností široce kritizován pro neúplnost. Klempíř odmítl, že by návrh byl paskvilem, a prohlásil, že vznikl v právním oddělení ministerstva kultury. Rozhovor s šéfem resortu vedl moderátor Lukáš Dolanský.
26. 4. 2026
Načítání...