Florbalistky Vítkovic vedou v semifinále play-off 2:0

Ostrava - Zatímco muži Vítkovic se v semifinálové sérii spíše trápí, jejich ženské kolegyně tuto část play-off zvládají dobře. Nad Chodovem vedou po dvou utkáních 2:0, byť včerejší druhý zápas rozhodly také až v prodloužení.

Vítkovická děvčata odehrála první zápas semifinále proti Chodovu ve velkém stylu a zvítězila bezpečně 5:1. Druhé utkání už sice tak jasné nebylo, ale nakonec dopadlo pro Vítkovické dobře.

Reportáž Rostislava Hellemanna (zdroj: ČT24)

Gólově nejbohatší byla první třetina zápasu, kdy padlo sedm branek a Vítkovice ji vyhrály 4:3. Oporou Chodova byla hlavně Gabriela Žůrková, která dala Vítkovicím tři góly, ale ani její brankový příspěvek na úspěch nestačil. Po šedesáti minutách hrací doby byl stav vyrovnaný 6:6 a přišlo na řadu prodloužení. V něm, přesně s ukončenou druhou minutou, rozhodla o druhém vítězství v sérii Zuzana Halfarová.