TÉMA

Liga mistrů UEFA

Muž z Pelhřimovska měl prodávat falešné vstupenky, škoda je přes dva miliony

Muž z Pelhřimovska podle kriminalistů prodával vedle falešných vstupenek na hokejové mistrovství světa, které se nedávno konalo v Praze, také vstupenky na mistrovství Evropy ve fotbale, které začíná v pátek v Německu. Podle policie způsobil škodu 2,28 milionu korun, přičemž podvedl tři desítky lidí. Od 15. května je obviněný, k činu se doznal, informovala ve čtvrteční tiskové zprávě mluvčí policie Dana Čírtková.
13. 6. 2024|

Policisté jsou kvůli fotbalu mezi Spartou a Kodaní ve střehu. Řeší už jeden incident v restauraci

Policisté už od pondělí monitorují pohyb a chování fotbalových fanoušků před úterním zápasem pražské Sparty s týmem FC Kodaň na pražské Letné. Utkání vyhodnotili jako rizikové. Dosud sice nemuseli řešit vážnější problémy, zabývají se ale incidentem, který se stal v pondělí pozdě večer v jedné z restaurací v Týnské ulici na Starém Městě, řekl mluvčí pražské policie Jan Rybanský. Policie odpoledne doprovodí pochod příznivců dánského týmu, který má ze Staroměstského náměstí vyrazit na Letnou po 16:00. Zápas začíná v 19:00, brány stadionu se otevřou v 17:30.
15. 8. 2023|

S Gottem se lidé mohou rozloučit po celém Česku. Chystají se piety i kondolenční knihy

Česko se loučí se zesnulým zpěvákem Karlem Gottem. Kondolenční knihy mohou lidé podepsat v umělcově rodné Plzni, v Brně, Olomouci nebo Českých Budějovicích. Vzkazy může veřejnost zanechat i v on-line podobě. Spontánní pietní místa vznikla u Gottovy pražské vily nebo jeho chalupy v Doubici na Děčínsku. Budou-li souhlasit pozůstalí, zpěvák bude mít státní pohřeb.
2. 10. 2019Aktualizováno2. 10. 2019, 22:26|