TÉMA

ANS

Lídři stran a hnutí diskutovali v Politickém spektru o covidových opatřeních nebo zahraniční politice
Lídři pěti stran a hnutí, které kandidují ve volbách do Poslanecké sněmovny, debatovali v pořadu Politické spektrum na ČT24. Zaměřili se na domácí témata jako jsou hospodaření státu, covidová opatření nebo kvalita vzdělávání v českých školách. Diskutovali také o zahraniční politice a členství České republiky v Evropské unii a Severoatlantické alianci. Hosty byli Vladimíra Vítová (Aliance národních sil), Petr Cibulka (Volte Pravý Blok www.cibulka.net), Jana Bobošíková (Volný blok), Tomáš Raždík (Švýcarská demokracie) a Magdalena Davis (Zelení).
19. 9. 2021|
ANS k tématu Zahraniční politika
Musíme vystoupit z EU a z NATO! Nyní jsme totiž kolonií a ta nemůže mít vlastní zahraniční politiku. Chceme být neutrálním státem na bázi bilaterálních smluv.
6. 9. 2021|ČT24
ANS k tématu Místní rozvoj a dotace z EU
Takzvané dotace EU jsou pouhým přerozdělováním části peněz, které jsme tam my sami poslali. ČR na členství v EU prodělala nejvíc. Jsme zadluženým krmelcem EU.
6. 9. 2021|ČT24
ANS k tématu Zemědělství a životní prostředí
Dokud budeme členem EU, nelze očekávat, že ČR bude potravinově soběstačná! Základní suroviny musí být produkovány, zpracovány a distribuovány na našem území.
6. 9. 2021|ČT24
ANS k tématu Covid-19
Vakcinace je nezákonná. Nejde o očkování, ale o podání experimentální látky na genové bázi. O pandemii rozhodlo Světové ekonomické fórum, nikoliv WHO!
6. 9. 2021|ČT24
ANS k tématu Spravedlnost a stav justice
Právní řád je nepřehledný, nesrozumitelný a prakticky vylučuje zásadu, že neznalost zákona neomlouvá. Neorientují se v něm už ani samotní soudci a právníci.
6. 9. 2021|ČT24
ANS k tématu Stav demokracie v ČR
Demokracie nemůže fungovat na základě tzv. „odstupňované rovnosti“ politických stran. O prezentaci stran rozhodují jen peníze a média. To není demokracie!
6. 9. 2021|ČT24
ANS k tématu Státní finance
Musíme vystoupit z MMF a ze Světové banky. Náš vstup po r. 89 byl začátkem konce naší suverenity. Odmítáme vražedný neoliberální kapitalistický systém.
6. 9. 2021|ČT24
ANS k tématu Zdravotnictví
Zdraví národa je veřejný statek. Zdravotnictví nesmí působit na základě tržních principů. Je nezbytné zajistit dostupnost kvalitní zdravotní péče všem občanů.
6. 9. 2021|ČT24
ANS k tématu Kultura
Je nutno ukončit amerikanizaci české kultury a vrátit se zpět k národní identitě, která je to nejcennější, co máme. Kultura má povznášet ducha, a ne destruovat!
6. 9. 2021|ČT24
ANS k tématu Školství, sport, věda a mládež
Vzdělání je celospolečenským statkem a jako takové má být v rozhodující míře financováno z veřejných prostředků. Člověka mohou vychovat jen lidé!
6. 9. 2021|ČT24
ANS k tématu Průmysl a obchod
Dobrá vláda se pozná podle štěstí národa a takovou chceme mít. Růst HDP, dosažený okradením národa, ke štěstí nevede!
6. 9. 2021|ČT24
ANS k tématu Sociální politika a zaměstnanost
Solidarita napříč generacemi je nezbytným předpokladem existence společnosti. Sociální spravedlnost je základem pro důstojný život.
6. 9. 2021|ČT24
ANS k tématu Doprava a dopravní infrastruktura
Skončíme s privatizací dopravní infrastruktury! Dopravní politika musí vycházet z potřeb ČR, a ne EU! Dopravní infrastruktura musí být ve vlastnictví státu.
6. 9. 2021|ČT24
ANS k tématu Obrana a bezpečnost
Největší bezpečnostní hrozbou je členství v EU a v NATO. Musíme vystoupit, být neutrální, uzavírat bilaterální smlouvy a požádat RF o bezpečnostní deštník.
6. 9. 2021|ČT24
ANS k tématu Společnost a kvalita života
Zákony božské (přírodní) jsou absolutní a není v silách lidského intelektu je překonat. Současné snahy jít proti přirozenosti vedou jen k destrukci a ke zkáze.
6. 9. 2021|ČT24
Ve druhém kole senátních voleb v Praze 9 vyzve současného senátora Smoljaka vojenský historik Stehlík
Ve druhém kole senátních voleb v Praze 9 a 14 vyzve stávajícího senátora Davida Smoljaka (koalice STAN, Pirátů a TOP 09) vojenský historik Eduard Stehlík (ODS). Neuspěli třeba předseda Národní rady osob se zdravotním postižením Václav Krása (Trikolóra) ani bratr současného senátora Filip Smoljak (PRO Zdraví). Účast voličů byla ve 24. obvodě přes 33 procent.
3. 10. 2020Aktualizováno3. 10. 2020, 19:01|Nelson Villarroel
Kandidáti za uskupení ALIANCE NÁRODNÍCH SIL ve volbách do Evropského parlamentu 2019
Volby do Evropského parlamentu se v Česku uskuteční ve dnech 24. a 25. května. S volebním číslem 29 usiluje o hlasy ALIANCE NÁRODNÍCH SIL (ANS). Lídrem kandidátky je Jiří Černohorský (nestr.). ALIANCE NÁRODNÍCH SIL v minulých volbách do Evropského parlamentu v roce 2014 nekandidovala.
17. 5. 2019|