Za výtržnosti na derby čelí dva fanoušci obvinění. Stovka jich spáchala přestupek
Kriminalisté obvinili kvůli incidentu na květnovém předčasně ukončeném derby mezi Slavií a Spartou dva lidi z trestného činu výtržnictví, jednoho z nich navíc i z nebezpečného vyhrožování brankáři hostujícího týmu. Hrozí za to až dva roky vězení, informoval ve středu pražský policejní mluvčí Jan Daněk.
před 22 hhodinami|- ČTK,
- Karolína Jelínková,
- Viktor Tamayo