TÉMA

SsČRNEZ

Politické spektrum před volbami do europarlamentu: PR, DSZ, BOS, SsČRNEZ, ESO, KoA, AltpČR

Před volbami do Evropského parlamentu přináší ČT24 čtyři zvláštní vydání pořadu Politické spektrum. V něm diskutují zástupci kandidujících hnutí a stran, které nejsou v českém zákonodárném sboru, ale kandidují do Evropského parlamentu.
12. 5. 2019Aktualizováno17. 5. 2019, 13:58|

Kandidáti za uskupení Strana soukromníků České republiky a NEZÁVISLÍ s podporou Občanské demokratické aliance a profesních společenstev ve volbách do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se v Česku uskuteční ve dnech 24. a 25. května. S volebním číslem 36 usiluje o hlasy Strana soukromníků České republiky a NEZÁVISLÍ s podporou Občanské demokratické aliance a profesních společenstev (SsČRNEZ). Lídrem kandidátky je Josef Valihrach (nestr.). Strana soukromníků v minulých volbách do Evropského parlamentu v roce 2014 nekandidovala, dva zástupce měla na kandidátce Občanské konzervativní strany, která získala 0,22 procenta hlasů.
17. 5. 2019|

Rozhovory s lídry kandidátek do evropských voleb: Josef Valihrach (SsČRNEZ)

Před volbami do Evropského parlamentu přináší ČT24 rozhovory s lídry všech kandidátek, které se o mandáty ucházejí. S číslem 36 kandiduje uskupení Strana soukromníků České republiky a NEZÁVISLÍ s podporou Občanské demokratické aliance a profesních společenstev, lídrem je Josef Valihrach. Rozhovor s ním vedla Tereza Kručinská.
9. 5. 2019|