TÉMA

Rudolf Havlík

Jsem pyšný, že jsem se po delší době ve filmu nesvlíkal, přiznává Jiří Langmajer
Do českých kin na konci září vstoupí dva snímky, v nichž se objeví Jiří Langmajer. Nejprve v roli komediální a následně dramatické. Od čtvrtka 23. září se mohou diváci seznámit se Zbožňovaným v režii Petra Kolečka. O týden později začnou biografy promítat drama Minuta věčnosti, kterou natočil Rudolf Havlík. Jiří Langmajer při té příležitosti poskytl rozhovor ČT24.
23. 9. 2021|
Kina vyklopila Bábovky, film podle bestselleru Radky Třeštíkové
První román spisovatelky Radky Třeštíkové má filmovou podobu. Snímek Bábovky do kin vstupuje 24. září.  Autorka knižních bestsellerů napsala scénář společně s režisérem Rudolfem Havlíkem.
24. 9. 2020Aktualizováno24. 9. 2020, 10:09|
„To je bábovka, je výborná!“ Film podle Radky Třeštíkové má trailer na přidání
Všichni jsme propojeni, a proto i malé věci dokážou někdy otřást světem, ověřují si na vlastní kůži hrdinové filmu Bábovky. Snímek podle bestselleru Radky Třeštíkové vyšle režisér Rudolf Havlík do kin 24. září. Hrdiny a hrdinky a jejich propojené příběhy naznačuje ale už nyní v hlavním traileru.
3. 8. 2020|
Plodková, Langmajer i Poláková zadělali na Bábovky, ochutnávkou je první teaser
Režisér Rudolf Havlík dokončuje Bábovky. Film podle stejnojmenného bestselleru Radky Třeštíkové čeká premiéra 24. září. V současnosti se tvůrci zabývají postprodukčními pracemi – a také „vypustili“ první ukázku.
12. 5. 2020|
Radka Třeštíková to peče s Rudolfem Havlíkem. Natáčejí film podle knihy Bábovky
Bestseller Radky Třeštíkové se dočká filmové podoby. Podle její knihy Bábovky začal  stejnojmenný snímek natáčet režisér Rudolf Havlík. Příběh, v němž se řeší partnerské i rodinné vztahy, mohou diváci v kinech prožít příští rok na podzim.
27. 8. 2019|