TÉMA

Petr Cibulka

Cílem tandemu Moskva–Brusel je připojení Evropy k Rusku, tvrdí Cibulka kandidující za Volte Pravý Blok

Zástupci všech stran a hnutí, které letos kandidují do Evropského parlamentu, dostávají postupně prostor na ČT24. Lídr kandidátky Volte Pravý Blok www.cibulka.net Petr Cibulka řekl, že od roku 2011 probíhá třetí světová válka a Rusko bude bojovat prostřednictvím satanských muslimů proti křesťanské Evropě. Dodal, že zelenou energetiku pro Brusel vymyslela Moskva a v roce 2026 očekává vypuknutí občanských válek v Evropě a USA.
29. 5. 2024|
Doporučujeme

Finsko stále nevyřešilo jednu z temných kapitol svých dějin. Spolupráce se sovětskými agenty zůstává tabu

Finsko během studené války balancovalo mezi Západem a Východem. Politickým špičkám v tom kromě diplomatického umu pomáhalo i to, o čem se v severské zemi dodnes mlčí – spolupráce se sovětskými tajnými službami. Díky nim finští politici věděli, co se děje v Moskvě, a dokázali to využít ve svůj prospěch. Informace ale proudily i druhým směrem, KGB měla síť informátorů nejen mezi politickými špičkami, ale i běžnými občany. O napojení sovětských agentů se ale ve Finsku dodnes nemluví. Neexistují ani lustrace, což vrhá stín podezření i na některé politiky, kteří úřady zastávali i po rozpadu Sovětského svazu.
11. 8. 2022Aktualizováno13. 8. 2022, 20:23|

Lídři stran a hnutí diskutovali v Politickém spektru o covidových opatřeních nebo zahraniční politice

Lídři pěti stran a hnutí, které kandidují ve volbách do Poslanecké sněmovny, debatovali v pořadu Politické spektrum na ČT24. Zaměřili se na domácí témata jako jsou hospodaření státu, covidová opatření nebo kvalita vzdělávání v českých školách. Diskutovali také o zahraniční politice a členství České republiky v Evropské unii a Severoatlantické alianci. Hosty byli Vladimíra Vítová (Aliance národních sil), Petr Cibulka (Volte Pravý Blok www.cibulka.net), Jana Bobošíková (Volný blok), Tomáš Raždík (Švýcarská demokracie) a Magdalena Davis (Zelení).
19. 9. 2021|

Muž oslňoval policejní vrtulník laserem. Za obecné ohrožení mu hrozí až osm let vězení

Státní zástupce obžaloval muže, který podle kriminalistů v lednu opakovaně úmyslně oslnil zeleným laserovým světlem posádku policejního vrtulníku. Informaci České televizi sdělil státní zástupce a mluvčí Petr Cibulka z Okresního státního zastupitelství Mladá Boleslav. V případě prokázání viny před soudem hrozí muži až osmiletý trest odnětí svobody za obecné ohrožení. „Obžaloba byla k Okresnímu soudu v Mladé Boleslavi podána patnáctého června letošního roku,“ potvrdil České televizi Cibulka.
17. 6. 2021|

Rozhovory s lídry kandidátek do evropských voleb: Petr Cibulka (PB)

Před volbami do Evropského parlamentu přináší ČT24 rozhovory s lídry všech kandidátek, které se o mandáty ucházejí. Rozhovory probíhají v pořadí podle volebních čísel stran. S číslem 13 kandiduje Volte Pravý Blok www.cibulka.net (plný název subjektu zde). Do voleb blok vede jeho předseda Petr Cibulka. Rozhovor s ním vedl Tomáš Drahoňovský.
2. 5. 2019|

Cibulka: Euro znamená další smyčku na našem krku

Přijetí eura znamená další a možná poslední smyčku na našem krku, když druhý konec provazu bude držet banda fízlů v Bruselu, uvedl v předvolební diskusi pořadu Politické spektrum lídr pražské kandidátky hnutí Volte pravý blok www.cibulka.net Petr Cibulka. Podobně jako většina diskutujících zástupců stran a hnutí se tak domnívá, že by Česko euro přijímat nemělo. Podle Jaroslava Kuchaře (Rozumní) by se zavedením eura vstoupila ČR do klubu předlužených, namísto do klubu bohatých.
7. 10. 2017Aktualizováno7. 10. 2017, 18:19|
Volby 2017

Cibulka: Pokud nebude mít každý doma samopal, v probíhající světové válce nepřežijeme

Volte pravý blok www.cibulka.net  je proti zavedení eura. Česko by se podle lídra bloku Petra Cibulky mělo inspirovat Švýcarskem. Každý důvěryhodný občan by měl od státu po vykonání povinné vojenské služby dostat zbraň. Cibulka to uvedl v pořadu Události, komentáře. Doplnil, že podle něj právě probíhá třetí světová válka a že by se Česko mělo ve Švýcarsku inspirovat i tím, aby si města mezi sebou daňově konkurovala.
26. 9. 2017|