PB k tématu Zahraniční politika

Politická strana Volte Pravý Blok www.cibulka.net tvrdí, že otázka ČT je položena špatně. Měla znít: GUBERNIÁLNÍ KRIMINÁLNÍ STÁT KGB+GRU A ZAHRANIČNÍ POLITIKA.

Politická strana Volte Pravý Blok www.cibulka.net tvrdí, že otázka ČT je položena zcela špatně. Otázka měla znít: „NÁŠ“ GUBERNIÁLNÍ KRIMINÁLNÍ STÁT MARX-SATANSKÝCH RUSKÝCH KGB+GRU, JEJICH ZAHRANIČNÍ POLITIKA MEZI MOSKVOU=KGB A BRUSELEM=GRU A JAK TOHLE VŠECHNO MŮŽEME NEJLÉPE A NEJRYCHLEJI ZMĚNIT VE SVŮJ VLASTNÍ NÁRODNÍ PROSPĚCH!
Naše obrana křesťanské Evropy má 5 fází:
Překonat psychotronickou negramotnost, tj. naučit se pracovat s kyvadlem a STÁT SE TAK RELATIVNĚ VŠEVĚDOUCÍ.
Zbavit se ruských fízlů, nasazeným v nejvyšší politice a ve všech masmédiích Západu.
Obnovit povinnou základní vojenskou službu a národní armády podle vzoru Švýcarska.
Změnit dnešní politický a masmediální systém skryté totality a až k nepoznání zfalšovaných voleb, tedy systém, do kterého bez pozvání zevnitř nelze nikdy vstoupit, v otevřené systémy referend, přímé demokracie a odvolatelnosti politiků přímo občany, a to na všech úrovních, tak jak tyto systémy fungují už 800 let ve Švýcarsku a od roku 1911 ve 26 státech USA. Viz naše WWW.CIBULKA.NET + YOU TUBE.
Obnova výuky křesťanství a duchovní vědy Rudolfa Steinera na všech stupních škol, včetně povinné maturity a státnic z obou těchto předmětů.