Tři oktávy, tři jazyky. Lara Fabian přidává v Praze druhý koncert

Praha – Fanoušci kanadské zpěvačky Lary Fabian jsou pohotoví. K tomu, aby skoupili všechny vstupenky na její pražský koncert 16. října, jim stačilo jen několik málo hodin. Ti, kteří to nestihli, mají teď druhou šanci. Čtyřiačtyřicetiletá hvězda totiž v karlínském Fóru přidala další vystoupení - hned o den později. Do Česka se umělkyně nepodívá poprvé. Před dvěma lety jí vestoje tleskala vyprodaná Smetanova síň Obecního domu. Belgická rodačka s italskými kořeny odstartuje své podzimní evropské turné v říjnu v Mnichově. Během následujících tří týdnů vystoupí ve třinácti místech. Na většině z nich je stejně jako v Česku vyprodáno. Lara je známá pro svůj široký hlasový záběr a také proto, že zpívá ve francouzštině, italštině a španělštině. Ačkoli se jí ceny Grammy zatím vyhýbají, na desítky může počínat ocenění jiná: už od počátku kariéry se pravidelně stává nejlépe prodávanou kanadskou umělkyní.

2 minuty
Lara Fabian přidala v Praze druhý koncert
Zdroj: ČT24

Výběr redakce

Aktuálně z rubriky Kultura

I v Ostravě zůstává Idiot obrazem společnosti

Jeviště Národního divadla moravskoslezského patří knížeti Myškinovi, hlavnímu hrdinovi románu Idiot od Fjodora Michajloviče Dostojevského. Nová jevištní dramatizace vznikla přímo pro ostravskou scénu.
před 3 hhodinami

Kulturní zpráva o Grónsku: Audiokniha Cit slečny Smilly pro sníh nebo seriál Vláda

Beletrie, audioknihy i seriál dávají českým čtenářům a divákům možnost, jak se seznámit s příběhy z Grónska. Včetně koloniální minulosti, která se odráží i v kultuře a o níž se v současné době znovu mluví v souvislosti se zájmem amerického prezidenta Donalda Trumpa tuto zemi získat.
před 4 hhodinami

Zoe Saldanaová se stala díky Avataru nejvýdělečnější herečkou

Scarlett Johanssonová dokralovala, prvenství mezi nejvýdělečnějšími herečkami zaujala Zoe Saldanaová. A to díky třetímu pokračování série Avatar, která sama láme kasovní rekordy.
před 7 hhodinami

Berlinale promítne i filmy v české koprodukci, včetně restaurované Panelstory

Mezinárodní filmový festival Berlinale uvede letos nejméně dva snímky, které vznikly v české koprodukci, vyplývá z programu přehlídky. V ní figuruje krátký animovaný film En, ten, týky! režisérky a animátorky Andrey Szelesové a snímek Roya íránské režisérky Mahnáz Mohammadíové. Ve světové premiéře se představí také digitálně restaurovaná podoba snímku Panelstory režisérky Věry Chytilové.
před 9 hhodinami
Načítání...