Zloději ukradli z trezoru firmy v H. Králové téměř milion korun

Hradec Králové - Neznámí zloději ukradli z trezoru firmy Chovservis v Hradci Králové téměř milion korun. Firma, která se zabývá například šlechtěním skotu a prasat, policisty přivolala k vykradenému trezoru 8. srpna. Kriminalisté v souvislosti s případem pátrají po dvojici mužů, kteří by mohli mít ke krádeži informace.

Policie pátrá po dvou mužích, které zachytila bezpečnostní kamera v sídle firmy v Zemědělské ulici 7. srpna odpoledne. „Dvojici kamera zachytila poprvé krátce po 13:00, po zhruba pěti minutách odešli. Znovu se do budovy vrátili kolem 16:00 a v sídle firmy se zdrželi do 19:00, kdy je kamera zachytila při odchodu,“ uvedla mluvčí s tím, že by mohlo jít o svědky, kteří by k případu mohli sdělit důležité informace.

Podle policie oba muži ve věku kolem 40 let mluvili česky, jeden z nich má krátké hnědé vlasy. Na sobě měl modré riflové kraťasy, bílou košili s výraznými černými pruhy a bílé sportovní boty. Druhý muž má krátké černé vlasy, na sobě měl šedobílé kalhoty a světlou polokošili s příčným bílým pruhem. S sebou měli černou aktovku.