Světový pop má nový objev, Laura Pergolizzi je prostě LP

Světová populární hudební scéna má nový pěvecký objev. Americká zpěvačka Laura Pergolizzi známá pod prostou zkratkou LP, která dosud psala hity pro slavnější umělce, vydává nové album Lost On You a stoupá na špičky světových hitparád.

Video Zprávy ve 12
video

LP vydává album Lost On You

Drobná žena s chlapeckou postavou i image se dlouho ostýchala spojit svůj skladatelský talent s vlastní tváří a především s neobvyklým hlasem výjimečného rozsahu. Skrývala se buď za hlučnou rockovou kapelu, nebo za jména slavnějších popových hvězd. V uplynulých deseti letech napsala hity pro Backstreet Boys, Christinu Aguileru nebo Rihannu.

Se singlem Lost On You však udělala skutečný průlom. Milionová zhlédnutí na internetu a úspěch ve světových hitparádách dosáhl před časem také do Evropy. Hymnické skladby v opulentních studiových aranžích na sociálních sítích dotahují také jejich živé akustické verze, kde naplno vynikne zpěvaččino neobvyklé charisma.

Na úspěšný hit Lost On You nyní navazuje celé album. Newyorská zpěvačka s italským jménem Laura Pergolizzi vystupuje pod zkratkou LP, zaměnitelnou za označení dlouhohrající desky. Jak dlouho bude její úspěch znít, ukáže právě nové album, které nyní vychází.