StarDance 2016

Smím prosit? ptá se StarDance Ondřeje Banka nebo Anny K.

Tři herečky, dva herce, zpěvačku, kuchaře, lyžaře, fotbalovou legendu a mistryni světa spojil tanec. Jaké to je, když hvězdy tančí, předvede osmý ročník StarDance od 8. října divákům na ČT1.

 

Tento rok se o titul královny nebo krále tanečního parketu opět utká deset párů, deset známých osobností spolu s tanečními profesionály.

V letošním ročníku zatančí herečky Jana Plodková, Kristýna Leichtová a Miluše Bittnerová, zpěvačka Anna K., kuchař Emanuele Ridi, herci Roman Zach a Zdeněk Piškula, který je historicky nejmladším účastníkem StarDance, mistryně světa v aerobiku Olga Šípková, lyžař Ondřej Bank a fotbalová legenda, držitel olympijské medaile Ladislav Vízek.

Seznamte se se soutěžícími:

 

„V letošní StarDance bude i řada překvapení, která, doufám, diváky potěší. Setkáme se i s páry z minulých řad a soutěžící budou bojovat v tematických večerech,“ prozradil manažer vývoje Jan Potměšil. Tančit se bude například na česko-slovenské melodie nebo na Metallicu. Zopakuje se také charitativní večer ve prospěch centra Paraple. 

Hudební doprovod obstará opět Moondance Orchestra Martina Kumžáka a moderování se zhostí Tereza Kostková s Markem Ebenem. 

„Těším se. A už jsem se naučil nic nepředpovídat, což je ostatně jeden z půvabů StarDance – že je velmi těžko předvídatelný. Třeba to, jestli má někdo ze soutěžících známější tvář, nehraje vůbec žádnou roli. Pokud jde o letošní rok, připadá mi sestava hezky barevná a jsem na spoustu lidí zvědavý, třeba na Ondru Banka nebo Láďu Vízka. A pokud budou stejně zvědaví i diváci, mohlo by to fungovat,“ okomentoval Eben letošní ročník.

Video Události v kultuře
video

Osmá řada StarDance se představuje