Hasiči vytáhli auto z potoka, uvnitř byl mrtvý muž

Bavorovice (Českobudějovicko) - Hasiči dnes z potoka v Bavorovicích na Českobudějovicku vytáhli osobní automobil. Uvnitř byl mrtvý dvaačtyřicetiletý muž. Zřejmě havaroval večer cestou z práce a ráno pak jeho vůz objevili kolemjdoucí, řekla mluvčí jihočeské policie Anna Drdová. Od úterka je to na jihu Čech již čtvrtá oběť dopravních nehod.

Zdroj: www.hzspk.cz Autor: HZS Plzeňského kraje

„Z dosud nezjištěných příčin sjel mimo vozovku, narazil do stromu a jeho vozidlo se převrátilo do potoka. Jestli zemřel při nehodě, nebo utonul určí soudní pitva,“ vysvětlila Drdová. Lidé muže naposledy viděli ve čtvrtek ve 22:00, když odjížděl z práce. Ráno jeho vůz našli lidé v potoce a zavolali policisty a hasiče, kteří automobil začali vytahovat po desáté hodině.

Poslední tragická nehoda se na jihu Čech stala ve čtvrtek. Po střetu s osobním autem zemřel na křižovatce mezi obcemi Češnovice a Dasný na Českobudějovicku čtyřicetiletý chodec z Prachaticka. Srazil ho pětadvacetiletý řidič dodávky Renault z Jindřichohradecka.

O den dříve zahynul člověk při nehodě tří aut na křižovatce Nová Hospoda u Třebkova na Písecku. V úterý jedenadvacetiletý cizinec narazil u Lomnice nad Lužnicí na Jindřichohradecku autem do stromu a havárii nepřežil.