Ruby popsala Berlusconiho bunga-bunga večírky

Řím – Se svými údajnými zážitky v soukromé vile Silvia Berlusconiho u Milána se svěřila dnešnímu listu La Repubblica marocká tanečnice Karima Mahrúgová, známá spíše pod uměleckým jménem Ruby. Hlavní postava premiérova sexuálního skandálu překřtěného na Rubygate večírky popisuje jako soutěž nahých dívek ve vyzývavosti gest - sama se prý ovšem chovala mravně.

„Po večeři jsme scházeli do haly v přízemí a začínala bunga bunga (jak se večírky nazývaly). Všechny dívky byly nahé a měla jsem dojem, že mezi sebou soutěží ve stále vyzývavějších sexuálních gestech, aby si jich Berlusconi všiml,“ řekla dívka, kvůli níž má jít Berlusconi v březnu před soud. Je podezřelý z placeného sexu s ní, když jí ještě nebylo osmnáct, a z pokusu o zneužití moci. Premiér i Ruby obvinění odmítají.

S Berlusconim se prý Ruby poprvé setkala v únoru 2010. „Ten večer mi vysvětlil, že bunga bunga je harém, pro něž mu poskytl inspiraci jeho přítel a libyjský vůdce Muammar Kaddáfí a kde jsou dívky, které se svlékají a poskytují mu 'tělesné slasti'. Předseda vlády mě zavedl do své pracovny a dal mi na srozuměnou, že můj život by se mohl úplně změnit, kdybych se bunga bunga zúčastnila,“ řekla dívka deníku.

Prohlásila, že napoprvé to odmítla, ale šla k Berlusconimu podruhé v březnu; oblečení si prý ale nechala: „Nesvlékla jsem se a nedělala jsem žádnou sexuální exhibici. Byla jsem jediná dívka, která si nechala šaty, a abych tam k něčemu byla, občas jsem premiérovi přinesla Sanbitter.“

Berlusconi, kterého nedávno kvůli jeho slabosti pro mladé krásné ženy opustila manželka, jakékoli pochybení v „případě Ruby“ popírá. Řekl, že „není svatý, jako ostatně nikdo“, a ty, kdo ho obviňují, označil za puritány. Zdůraznil, že s nezletilými dívkami poměr neměl a za sex nikdy neplatil. Po rozchodu s manželkou prý navázal stálý citový vztah s jednou ženou, která byla dost často i na jeho večírcích „a zajisté by nikdy nepřipustila, aby se na večeři nebo po ní odehrávaly ty absurdní věci, o nichž některé noviny spekulovaly“.

Karima El Mahrougová alias Ruby
Karima El Mahrougová alias Ruby
Více fotek
  • Karima El Mahrougová alias Ruby autor: ČT24, zdroj: ČT24 http://img2.ct24.cz/cache/140x78/article/24/2311/231073.jpg
  • Karnevalové masky s podobiznou Silvia Berlusconiho autor: Felipe Dana, zdroj: ČTK/AP http://img2.ct24.cz/cache/140x78/article/24/2336/233520.jpg