Nová vědomostní soutěž se lidem podívá až domů

Brno - Název nové soutěže pro celou rodinu, ve které štáb České televize přijede za soutěžícími až k nim domů, je příznačný: Můžeme dál? Jde o vědomostní soutěž, ale kromě vědomostních otázek bude moderátory zajímat třeba i to, jak žijí různí lidé v České republice a jak vypadají jejich domovy. Novou hru nabídne první program České televize už od září každý všední den po Událostech v regionech.

Hlavní novinkou soutěže je to, že moderátoři navštěvují soutěžící přímo v jejich domovech, a to bez ohlášení. „Ta soutěž primárně má být návštěva, milá návštěva prostě, s těma lidma si pokecáme, položíme jim pár otázek. Když správně odpoví, po naší návštěvě tam zůstanou peníze,“ přiblížila moderátorka Miluše Bittnerová, co diváky čeká.

Druhou tváří pořadu bude Tomáš Měcháček. I on láká na zajímavou podívanou a zároveň vybízí diváky, aby se moderátorům nebáli otevřít dveře do svého bytu. „Je to odysea po českých krajinách a obydlích a jedinej přirozenej způsob, jak se dostat k někomu domů, je zazvonit nebo zaťukat. Nevlamujeme se,“ uklidnil potenciální soutěžící.

Video Můžeme dál?
video

Můžeme dál?