Zvenku nenápadný bíle omítnutý domek, který se v okolní zástavě ztrácí. Z hudebního hlediska ale ukrývá poklad. Špičkové zázemí, ve kterém vznikaly slavné desky kapel jako Beatles, Pink Floyd, Oasis, Radiohead nebo třeba Jamiroquai.
Zdejší prestiž ale má svou cenu. Za den nahrávání zde kapely zaplatí tolik, co v řadě českých studií za měsíc. Nováčkům z Android Asteroid se podařilo získat peníze i díky pomoci fanoušků, kteří jim je zaslali prostřednictvím serveru HitHit. Skupina nyní dluh splatila novou deskou, živým koncertem, ale i filmovým dokumentem z celé výpravy.

Cesta z Abbey Road
Android Asteroid přitom nesází na komerční jistotu, ale v našich krajích relativně neokoukaný žánr downtempo, spojující takřka hypnotizující elektroniku, syntetizéry a žánry se základem v jazzu. Jádro kapely – rapující Jan Pospíšil a Tomáš Konůpka doprovázející na bicí - se přitom mohlo odrazit od předchozího úspěšného projektu Navigators. Rytmickou směs funku, soulu a jazzu dokázala ocenit jak kritika, tak fanoušci včetně zastánců mainstreamu.
Právě Navigators jako jedni z mála ve zdejší hudební scéně překonali i jinou „mezinárodní metu“ – jejich klipy se totiž opakovaně dostaly do vysílání MTV Europe. Na české poměry nebývalé „progresivní“ kapela a její ambice ale možná předurčily následný pád. Kromě Pospíšila a Konůpka dali další výrazní interpreti jako Erika Fečová či Martin Svátek přednost vlastním projektům. „Zjistili jsme, že vlastně máme muziku v šuplíku, která se nám strašně líbí a která samozřejmě není zas až tak komerčně úspěšná. Přesto jsme do toho šli,“ říká Pospíšil.