Fabia s Octavií jsou nejlevnější v historii

Praha – Největší tuzemská automobilka Škoda Auto zlevnila své dva hlavní modely, Octavii a Fabii, na historicky nejnižší úroveň. Cena Octavie Tour nyní začíná na zhruba čtvrt milionu, Fabii mohou zájemci pořídit již od 189 900 korun.

Škoda bude v rámci akčních nabídek vyprodávat skladové vozy, ale i nová auta. Zákaznická výhoda proti běžnému ceníku dosahuje v závislosti na motorizaci a výbavě až 90 000 korun. Skladové vozy budou zvýhodněné ještě více. Akce by měla trvat několik měsíců a vedle Octavie a Fabie se týká i modelu Roomster a Yeti. 

Octavia Tour je Octavií druhé generace před modernizací, ale se současným interiérem. Nejvýhodněji jsme ji dosud mohli pořídit v létě, kdy ji Škoda v rámci akce nabízela za 254 900 korun. Akční model navíc obsahuje výbavový paket Trumf, jehož součástí jsou například centrální zamykání, rádio s CD, hliníková kola, klimatizace, palubní počítač, elektricky ovládaná okna a elektricky ovládaná vyhřívaná vnější zpětná zrcátka.

Škoda Yeti
Zdroj: ČT24/skoda-auto.cz

Na levnější Fabii než v současnosti mohli dosud zákazníci dosáhnout, jen pokud prokázali, že již vlastní škodovku starší deseti let. Akční nabídka Magic pro modely Fabia a Roomster přináší nejen cenovou výhodu 15 000 korun pro skladové i pro nově objednané vozy, ale obsahuje mimořádnou výbavu v podobě klimatizace či autorádia. Nabídku doplňují modely Octavia TSI Drive a novinka Yeti Fresh Drive. Octavia TSI Drive s motorem 1,4 TSI/90 kW startuje od 344 900 korun. Oblíbené SUV Yeti ve vybraných verzích zlevnilo o 20 000 korun.

Slevy nabízí většina značek na trhu. Cenová zvýhodnění se proti ceníkovým cenám pohybují v desítkách tisíc korun. Nejlevnější jsou skladové vozy.