6. ročník čištění řeky Bystřice

V sobotu 12. června uspořádalo město Velká Bystřice ve spolupráci s Povodím Moravy šestý ročník čištění řeky Bystřice. Povodí Moravy poskytlo ochranné pomůcky, například igelitové pytle či rukavice. Posbíraný odpad odkládali dobrovolníci na vlečku traktoru, který jej následně odvážel na skládku.

Nahrávám video

Výběr redakce

Aktuálně z rubriky Archiv

Načítání...