Úspěchy ostravských karatistů na mistrovství ČR

Mladá ostravská karatistka Amálie Ondroušková z klubu ATTFIS Ostrava vybojovala 29. listopadu 2014 svůj druhý mistrovský titul na mistrovství České republiky Funakoshi Shotokan Karate Association v České Lípě. V disciplíně KATA DUO se svou kolegyní Eliškou Čubovou získala titul vícemistryně ČR. Amálie se neztratila ani v kategorii OPEN 10-16 let, kde skončila na pátém místě. Jan Stolár a jeho kolega z Pardubic vybojovali páté místo.

Ostravští karatisté bodovali také na mistrovství České republiky nejprestižnější federace karate WKF. Amálie Ondroušková prohála v boji o finále 2:1 a následně vybojovala brozovou medaili. Dominik Přikryl získal bronzovou medaili z disciplíny kumite starší žáci +60 kg. Vojtěch Válek nestačil na konkurenci závodníků a skončil na bodovaném pátém místě.