Nahrávám video
Díky mírné zimě začali stavbaři v Libereckém kraji s demolicí mostů o měsíc dříve. Jen tento rok má jít k zemi několik desítek těchto staveb. Ty jsou podle kraje ve špatném stavu. Například most ve Svijanech má jít k zemi v pátek, dopravu ale komplikuje už od úterý. Demolice mostu ovlivní i vlakovou dopravu a cestující budou muset počítat s výlukami.








