Nahrávám video
Šéfové některých opozičních stran se vyjádřili ke kauze ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO) a předsedy poslanců ANO Jaroslava Faltýnka. Po jejich návštěvě restaurace v době zavedených restrikcí jim doporučili odstoupit z funkcí.





