Nahrávám video
Ministr vnitra a předseda Ústředního krizového štábu Jan Hamáček (ČSSD) zhodnotil momentální epidemiologickou situaci. Připustil, že pokud se bude koronavirus šířit dál jako doposud, tak Česko opět přejde do 4. stupně protiepidemického systému.





