Brněnské hodiny se znovu lesknou

Brno - Nové brněnské hodiny jsou na náměstí Svobody jen měsíc a už potřebovaly vyčistit.  Na hodiny denně sahají stovky lidí, které chtějí chytit kuličku vypadávající z hodin. Na orloji také ulpívá městský prach, proto ho bylo potřeba znovu vyleštit. Čištění bude probíhat pravidelně každý měsíc. Dnes to ale bylo poprvé, proto se čistilo pod dozorem autora Oldřicha Rujbra.

Nahrávám video

Výběr redakce

Aktuálně z rubriky Archiv

Načítání...