Nahrávám video
Ministr vnitra a předseda ústředního krizového štábu Jan Hamáček (ČSSD) prohlásil, že šíření koronaviru zatím postupuje podle očekávání epidemiologů a čísla nakažených začínají mírně klesat. Mluví proto o opatrném optimismu, zároveň ale uvádí, že nic není vyhráno.








