Hokej žen: Vsetín - Karviná 1:3

Vsetín - Dalšími zápasy pokračovala elitní skupina extraligy hokejistek. Hráčky Vsetína přivítaly na svém ledě vicemistryně republiky z Karviné a v dramatickém utkání plném šancí, ale také vyloučených, nakonec Slezankám podlehly 1:3.

Hráčky Karviné byly po celý zápas lepším celkem a jen skvělý výkon gólmanky Ludmily Jeřábkové zachránil Valašky od daleko krutější prohry. O úvodní gól se v 18. minutě postarala Vendula Přibylová a nápor Slezanek pokračoval i ve druhé části hry. Na další branku ale Slezanky musely po řadě šancí počkat až do 27. minuty, kdy se prosadila Nikola Gápová. Třetí branku Slezanek pak přidala v závěrečné třetině opět Přibylová a Valašky už dokázaly jen snížit. Sedm minut před koncem utkání se po skrumáži prosadila Zuzana Povýšilová. Slezanky zaslouženě zvítězily 3:1. Už v sobotu hostí Karviná na svém ledě úřadující mistryně republiky - celek pražské Slávie.

Reportáž Ladislava Lhotského (zdroj: ČT24)