Lupič přepadl benzínku v Hranicích

Hranice (Přerovsko) - S nožem v ruce přepadl dnes časně ráno neznámý pachatel čerpací stanici v Hranicích. Z obavy o život mu její pracovnice vydala veškeré peníze. Muž poté uprchl. Odnesl si přes 15 000 korun. Policisté po něm pátrají.

Lupič přepadl čerpací stanici v Bělotínské ulici v 01.37. „Neznámý pachatel vstoupil do prodejny a šel do prostoru až za prodejní pult s pokladnou, kde vytáhl na obsluhující pracovnici nůž, který držel v oblasti břicha poškozené. Na ženu zakřičel, aby mu dala peníze. Ta z obavy o svůj život vytáhla z pokladny peníze a dala je pachateli do igelitové tašky, kterou si nachystal,“ popsala čin policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Muž si kromě peněz odnesl také cigarety. Pachatel byl zachycen při loupeži kamerou. Podle policejního popisu je starý asi 25 let, měří kolem 170 centimetrů. Na sobě měl rifle, světlé sportovní boty, světlou béžovou mikinu na zip s nápisem New York, s kapucí na hlavě. Maskoval se šálou. Za loupežné přepadení mu hrozí až desetileté vězení.