Při dopravní nehodě na západě Slovenska zahynulo sedm lidí

Sedm lidí zemřelo a další dvě osoby utrpěly zranění při dopravní nehodě, která se stala u obce Nitrica na západě Slovenska. Mezi mrtvými je šest pečovatelek, které se vracely z Rakouska, napsal server listu Sme.

Tragická dopravní nehoda u slovenské obce Nitrica
Zdroj: Polícia Slovenskej republiky

Po srážce mikrobusu s kamionem kolem čtvrté hodiny ranní se mikrobus převrátil a skončil mimo silnici. Na místě zemřel řidič mikrobusu a šest pečovatelek, které pocházely z různých částí Slovenska. 

Zraněné záchranáři převezli do nemocnice. Devětačtyřicetiletá žena je ve vážném stavu, pětatřicetiletý muž utrpěl otřes mozku.

Policejní prezident Tibor Gašpar uvedl, že jde o nejtragičtější nehodu, s jakou se během svého působení u policie setkal. „Příčinu nehody nelze zatím stanovit. Na místě je znalec, který celou situaci dokumentuje. Provádí se ztotožnění osob a určení bydliště. Jsou zde psychologové nejen kvůli příbuzným, ale i kdyby potřeboval pomoc některý z policistů,“ řekl Gašpar. 

/*json*/{"map":{"lat":48.70496509829959,"lng":18.45445719999998,"zoom":11,"mapTypeId":"roadmap"},"markers":[],"polylines":[],"circles":[],"polygons":[],"rectangles":[]}/*json*/