Pes diamant sežral - docela maličký…

New York – Kuriózní nehodu musel řešit majitel obchodu s drahými kameny Robert Bernard Jewelers v americkém Marylandu. Jeho labradorský retrívr Soli mu totiž sežral tříkarátový diamant za 370 tisíc korun. Naštěstí příroda po čase všechno vyřešila a kámen si našel cestu ven. Pejsek teď dostává pravidelně spoustu různých pamlsků, aby neměl chuť si podobné dobrodružství zopakovat.

Přitom to zpočátku vypadalo docela nevinně. Diamant upadl klenotníkovi na zem – a mlsný pes nezaváhal. „Viděl jsem Soliho, jak se po kameni vrhl. Snažili jsme se mu otevřít tlamu a vysvobodit ho, bylo ale už pozdě, vzpomíná spolumajitel klenotnictví Robert Rosin. Vzal zvíře k veterináři, který pro něj měl jedinou radu: čekat. Soli tak byl po tři dny asi nejsledovanějším psem na světě. “Všude jsme za ním chodili a prohlíželi hromádky," vzpomíná s úsměvem další spolumajitel klenotnictví George Kaufmann.

/*json*/{"map":{"lat":39.0411362792,"lng":-77.1587634087,"zoom":16,"mapTypeId":"hybrid"},"markers":[{"lat":39.040407,"lng":-77.158945,"type":"1","description":"Klenotnictv\u00ed Robert Bernard Jewellers v americk\u00e9m Marylandu"}],"polylines":[],"circles":[],"polygons":[],"rectangles":[]}/*json*/
Video Pes omylem spolkl diamant
video

Pes omylem spolkl diamant