K princeznám se nečuchá

Londýn – Na páteční britskou královskou svatbu čekají s napětím miliony fanoušků, další miliony ji nijak neprožívají a najdou se tací, kteří prince Williama a Kate Middletonovou nemohou vystát. jeden člen britské čestné stráže byl na páteční den svatby dokonce postaven mimo službu poté, co na svém profilu na Facebooku nazval nevěstu „nafoukanou krávou“. Osmnáctiletého Camerona Reillyho úřady vyšetřují také kvůli rasistickým a protižidovským komentářům.

„V pátek s Williamem projeli kolem mě a jediné, co jsem z toho měl, bylo mizerné zamávání, zatímco se dívala jinam; pitomá nafoukaná kráva, nejsem pro ně dost dobrej! Snobská děvka!“ napsal člen skotské gardy, která před Buckinghamským palácem obvykle defiluje v červených uniformách s vysokými kožešinovými čepicemi.

Při návštěvě londýnského Toweru, z níž jsou také fotografie na Facebooku, mimo jiné napsal, že se oknem hradu dívá na „obrovité shromáždění židů“. „Tolik rabínů jsem ve svém životě nikdy neviděl,“ napsal strážce, který mezi svými zálibami na Facebooku uvedl „super silné pivo“ a „dělání problémů“.

William a Kate absolvovali dnes večer ve Westminsterském opatství v Londýně generální zkoušku na páteční obřad, při němž si řeknou své „ano“. Generálky se zúčastnili také svědci - Williamův mladší bratr princ Harry a mladší sestra Kate Philippa. Přítomni byli i nevěstini rodiče.

Cameron Reilly
Cameron Reilly