Klip týdne: Halucinogenní jízda Hollywood Undead

S ochutnávkou z připravovaného, zatím bezejmenného alba přišli nedávno američtí Hollywood Undead. Singl Already Dead se tento týden dočkal i svého obrazového doprovodu a jde o docela halucinogenní jízdu.

Hollywood Undead si tentokrát pro své fanoušky nachystali akční sci-fi příběh, jehož doprovodný vizuál je plný nejasných kontur, barevných koláží a zrnitých záběrů, tedy nic pro slabší jedince či epileptiky. Skladba samotná, jež je první od vydání zatím posledního EP Psalms v minulém roce, vyzývá ke vzdoru proti utlačování a násilí. 

„Je to výbušná rocková hymna,“ říká k novince zpěvák Danny Murillo. „Lidé mohou najít potěšení ve snaze ublížit vám. Když odejmete tu spokojenost a stanete se vůči ní imunní, získáte převahu,“ dodal.

Po turné s Avenged Sevenfold, Korn, Stone Sour a Cypress Hill se Hollywood Undead vydají příští rok zpět na evropská pódia, tentokrát s kolegy Papa Roach. Jejich jízda odstartuje 16. února v Barceloně a končit bude v Kodani 18. března. České republice se však, zdá se, protentokrát vyhnou. 

Hollywood Undead
Profil

Hollywood Undead

Hollywood Undead je americká nu metalová nebo rap rocková skupina z Los Angeles, která působí od roku 2005. Všichni členové kapely používají pseudonymy a nosí masky, které jsou většinou založeny na designu masek hokejových brankářů. Stávající členové kapely jsou Charlie Scene, Danny, Funny Man, J-Dog a Johnny 3 Tears.

2. září 2008 vydali své debutové album Swan Songs a 10. listopadu 2009 vydali živé CD/DVD Desperate Measures. Druhé studiové album, American Tragedy, bylo vydáno 5. dubna 2011. Třetí studiové album, Notes From The Underground, vyšlo 8. ledna 2013 a své čtvrté studiové album, Day Of The Dead, vydali 31. března 2015. Jejich páté album bylo vydáno 27. října 2017 a nese název Five. První singl z tohoto alba se nazývá „California Dreaming“.

Během rozhovoru pro web DEAD PRESS! J-Dog a Danny řekli, že na začátku roku 2019 mají v plánu vydat nové album. 25. října 2019 po menším zpoždění vydali první singl z nového alba který se nazývá „Already Dead“. Vydání alba bylo oznámeno na leden 2020.

Diskografie:
Swan Songs (2008)
American Tragedy (2011)
Notes from the Underground (2013)
Day of the Dead (2015)
Five (2017)
? (2020)

Zdroj: Wikipedia