Malá Vizita - improvizace z Divadla Kampa (listopad 2011)

V totálně improvizovaném představení Malé Vizity se s nezaměnitelným humorem Jaroslava Duška a jeho spoluhráče psychologa a hudebníka Pjéra la Šéze před zraky diváků odehrávají příběhy, které vznikají z momentálního popudu, bez scénáře. V představení se nic nepohybuje od určeného bodu k předpokládanému konci. Nikdo neví, co se stane a čeho bude svědkem. Jen jedno je jisté – možné je vše. Divadlo okamžiku Malé Vizity je vždy překvapující, zábavné i k přemýšlení, neboť je otevřené a svobodné. V divadle proběhla večer i volná beseda Jaroslava Duška a šamana Xolotla na témata, která jsou v dnešní době aktuální.
Z technických důvodů nebylo možné on-line přenos z Divadla Kampa uskutečnit. Omlouváme se, záznam představení je možné přehrát v tomto článku nebo v archivu iVysílání.

Divadlo Kampa představuje klubovou divadelní scénu komorního charakteru, kreativní platformu pro uměleckou činnost a zajímavé autorské projekty. Specifikem divadelního prostoru je úzká spolupráce s divákem a jeho zapojení do děje 'na scéně'. Návštěva v Divadle Kampa není pasivním receptivním zážitkem, spíš chce být inspirací a podnětem k povzbuzení individuální kreativity a schopnosti tvůrčího sebevyjádření svých návštěvníků. V Divadle Kampa nejsou návštěvníci v roli pasivních diváků, naopak se snadno stávají spolutvůrci a aktéry představení.