Filmové premiéry

Hrdinové nových snímků se tento týden vydávají na dalekou a dobrodružnou cestu, aby si parádně užili prázdniny. V pořadí třetí pokračování filmu Alvin a Chipmunkové nás zavede na (na první pohled) opuštěný ostrov, kde ztroskotá loď i s nezbednými pasažéry. Na svou přelomovou cestu, dovolenou bez rodičů, se vydává i čtveřice teenagerů zvaná Přizdis*áči. I je čeká po cestě nejedno překvapení.

Alvin a Chipmunkové 3 - Chimpunkové a Chipettky si vyrážejí užít prázdniny na luxusní výletní loď, kterou svým dováděním během chvíle obrátí naruby. Na parníku, který se stal dočasně jejich hracím hřištěm, vyvádějí jednu lumpárnu za druhou, a zpestřují tak prázdniny nejen sobě, ale i všem ostatním pasažérům. Veškerá legrace ale končí ve chvíli, kdy ztroskotají na opuštěném ostrově, ze kterého, jak se zdá, není úniku. Brzy se ale ukáže, že ostrov není tak opuštěný, jak to na první pohled vypadalo. Alvin a jeho přátelé potkávají nového kamaráda, se kterým se vydávají na dobrodružné putování po ostrově, na jehož konci je čeká velké překvapení.

Přizdis*áči - Tvůrčí tým televizního fenoménu, úspěšného seriálu The Inbetweeners, se vrací s celovečerním snímkem Přizdis*áči, aby ukázal, co se stane, když se čtveřice mladíků vypraví na dovolenou bez svých rodičů, bez učitelů, bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti. Život dospívajícího člověka definuje celá řada významných událostí, od první návštěvy restauračního zařízení až po první nesmělé a neohrabané doteky, a vysoko na žebříčku těchto životních zážitků je pochopitelně první dovolená v zahraničí bez doprovodu rodičů. A protože se jejich dny působení v Rudge Park Comprehensive chýlí ke konci, rozhodnou se Will, Simon, Jay a Neil, že se na takovou potenciálně přelomovou cestu vypraví. Cílem jejich cesty je populární krétské město Malia, pověstné svými nočními kluby.