Heureka.cz varuje před internetovým obchodem TadyUsetrim.cz

Praha - Uživatelé internetového srovnávače Heureka.cz varují před nákupem v podezřelém internetovém obchodě se spotřební elektronikou http://www.tadyusetrim.cz/, protože podle jejich zkušeností požaduje peníze předem, nedodává objednané zboží a jeho provozovatelé nereagují na e-maily ani telefonické dotazy.

Provozovatelé internetového obchodu TadyUsetrim.cz, jejichž vyjádření se dnes bohužel nepodařilo získat, lákají zákazníky na nízké ceny. „Naše hlavní zaměření je výkup digitální techniky a dále také sledování slevových serverů v zahraničí. Díky našemu systému můžete pohodlně nakoupit za jedny z nejnižších cen na trhu,“ stojí na internetových stránkách e-shopu. Doména www.tadyusetrim.cz je registrována na jméno Miloslav Pros, u kterého je uvedena berlínská adresa. V kontaktních údajích tohoto e-shopu je zmíněna firma z Prahy, která ale s obchodem nemusí mít nic společného.

Internetový obchod TadyUsetrim.cz podle Kamila Demutha z Heureka.cz neoprávněně používá logo projektu Ověřeno zákazníky, který zajišťuje nezávislé hodnocení obchodů od reálných zákazníků. „Poznat podezřelý e-shop na první pohled nemusí být snadné. Pokud však například jako jediný způsob platby za zboží nabízí platbu předem, je to podezřelé a doporučuji podívat se jinde,“ upozornil Demuth.