Týden: Paroubkovi kupují v Chuchli dům za 10 milionů

Praha - Manželé Paroubkovi kupují řadový domek v pražské Velké Chuchli. Cena novostavby je zhruba deset milionů korun, informuje magazín Týden. Stavba v rezidenčním projektu Na Hvězdárně se v současné době dokončuje, k domku patří i malá zahrada. Petra Paroubková podle výpisu z katastru nemovitostí podepsala kupní smlouvu na počátku června.

Jaká přesně byla cena nemovitosti, není jasné. Sousední řadový domek se prodává za 10,2 milionu korun. Paroubkovi mohli nákup částečně financovat z peněz, které získali prodejem svých nemovitostí. Poslanec a bývalý předseda ČSSD Jiří Paroubek prodal družstevní byt ve Stodůlkách za 3,2 milionu korun, jeho manželka Petra pak smíchovský byt za zhruba pět milionů korun. Rodině bývalého předsedy sociálních demokratů patří také chalupa ve Vraném nad Vltavou a pronajímá si byt v Teplicích.

/*json*/{"map":{"lat":50.007352878934,"lng":14.381704330444,"zoom":15,"mapTypeId":"hybrid"},"markers":[],"polylines":[],"circles":[],"polygons":[],"rectangles":[]}/*json*/