Házenkáři Zubří v posledním kole základní části porazili Kopřivnici

Kopřivnice - Házenkářská extraliga odehrála o víkendu poslední kolo základní části. Druhý celek tabulky, Gumárny Zubří, potvrdil roli favorita a na palubovce Kopřivnice zvítězil 38:29.

V prvním poločase to ale na jasné vítězství hostí nevypadalo. Kopřivnice držela s favoritem krok, v úvodu dokonce vedla o dvě branky, Zubří pak přeci jen otočilo skóre, ovšem po prvních třiceti minutách vedlo v Kopřivnici jen o tři góly. Ve druhém poločase se jasně projevila oslabená lavička domácích. Kopřivnici chybělo několik hráčů základní sestavy a tempo, které vydržela se Zubřím udržet v první půli, začalo být nad její síly. Náskok zuberských narostl místy až na devět gólů, Gumárny nakonec zvítězily na hřišti Kopřivnice jasně 38:29 a do nadstavby potvrdili druhé místo v tabulce, dva body za vedoucími obhájci titulu z pražské Dukly.

Reportáž Dana Šumbery (zdroj: ČT24)