Frýdek-Místek zdolal poprvé v sezóně pražský Olymp

Frdýdek-Místek - Volejbalistky Sokola Frýdek-Místek se poprvé v sezoně radovaly z vítězství nad pražským Olympem. Porazily jej doma 3:1 a bylo to také jejich první vítězství ve skupině o první až páté místo.

Frýdeckomístecká děvčata vyhrála nad pražským Olympem naprosto zaslouženě. S výjimkou druhého setu byla znatelně lepší a hlavně neselhala v žádné z herních činností. To hráčky Olympu propadly na příjmu. Servis domácích byl pro ně mnohdy neřešitelnou situací.

Frýdek-Místek chtěl mimo jiné utkáním odčinit také ostudnou porážku s Olomoucí a povedlo se mu to náramně. I když poslední čtvrtý set určitě pocuchal nervy fanoušků i trenérky Dedkové. Ani jasné vedení 19:9 totiž nestačilo k pohodlnému vítězství. A nakonec je v nervózní koncovce frýdeckomístecká děvčata zvládla v poměru 28:26. Celkově tedy 3:1.

Reportáž Rostislava Hellemanna (zdroj: ČT24)