Bouřka zhatila koncert Deep Purple. Zahrají až dnes

Slavkov u Brna – Včerejší prudká bouřka nakonec zhatila koncert rockové legendy Deep Purple. I Když pořadatelé nejprve doufali, že se koncert uskuteční, nakonec muselo 12 tisíc fanoušků areál zámeckého parku narychlo opustit. Náhrady by se měli návštěvníci dočkat dnes.

Původně vypadalo horké letní odpoledne jako ideální čas pro koncert pod širým nebem. Fanoušci v areálu zámeckého parku ve Slavkově u Brna pili pivo a užívali si koncerty předskokanů. Na hlavní hvězdy večera ale už nedošlo. Místo nich přišla silná bouřka. 

Lidé, kteří se v prudkém dešti snažili dostat z areálu ven, zablokovali úzký průchod. „Tak to bývá, když je průchod úzký,“ povzdechl si jeden z fandů. „Je to super! Vodu už máme, chybí jen kouř,“ brali bouřku s humorem další fandové v narážce na slavnou píseň Deep Purple Smoke on the Water. 

Video NO COMMENT: Zrušení koncertu Deep Purple
video

NO COMMENT: Zrušení koncertu Deep Purple

Jiní už tak shovívaví nebyli. „Je to smutné. Měli s tím počasím počítat, vždyť to věděli dopředu,“ stěžoval si jiný z návštěvníků koncertu. „Ve Slavkově nebyly vůbec žádné taxíky. Koncert nestál za nic - předkapely stály za nic, pořadatelé řekli, že koncert bude, ale nakonec vůbec nebyl. Odešli jsme odtud, nechtěli nás pustit ven. Nakonec vlastně všichni lidi utekli,“ dodal další fanoušek. 

Dvanáct tisíc fanoušků by se mělo dočkat náhrady dnes večer. Organizátoři koncert odložili na dnešní 20. hodinu, opět v zámeckém parku ve Slavkově. Vstupenky zůstávaji v platnosti na nový termín.