Olomouc porazila v Poháru CEV hladce Linec 3:0

Olomouc - Volejbalistky UP Olomouc porazily v úvodním utkání Poháru CEV suverénně rakouský Linec 3:0 po setech 25:10, 25:13 a 25:12. Hanačky ze zápasu udělaly jasnou záležitost, soupeřkám povolily jen 35 míčů a vítězství slavily za pouhých 63 minut. Odveta v Rakousku je na programu za týden ve čtvrtek.

Sestřih utkání Olomouc - Linec (zdroj: ČT24)

Jednoznačný průběh mělo utkání hned od prvních výměn. Za celý zápas se hráčky Lince dostaly do vedení pouze jednou - 3:2 v úvodním setu. Třetí tým uplynulého ročníku české extraligy vyvíjel na soupeřky tlak hned od servisu a na síti byl výrazně přesnější. „Utkání bylo až příliš jednoznačné, až tak hladký vývoj jsem nečekal. Hráčky Lince nás v ničem neprověřily,“ řekl trenér olomouckého týmu Jiří Teplý.