Předvánoční ráno v centru Ostravy

Ostrava - V pondělí 23. prosince se minutu před šestou na ČT2 naposledy v tomto roce přihlásí Dobré ráno. Tentokrát ovšem ne z ostravského studia. Na Jiráskově náměstí v centru města si počkáme na rozednění i na první Ostravany spěchající do práce nebo za nezbytnými nákupy. Nabídneme lákavý program a obě nové moderátorské dvojice.

Na konci listopadu a v průběhu prosince zaznamenalo ostravské Dobré ráno několik výrazných změn. Diváci už přijali za své nové tváře. V moderování se teď střídají dvojice Petr Rajchert s Terezou Richtrovou a Radek Erben s Veronikou Poláčkovou. Pro herce a hudebníka Petra Rajcherta je sice Dobré ráno už několik let jeho dobrou adresou, jeho spolumoderátorkou je ale nově Tereza Richtrová z Moravského divadla v Olomouci. Radek Erben, kterého znají rozhlasoví posluchači i diváci soukromé televize, se do Dobrého rána vrátil po několikaleté přestávce a jeho partnerkou je herečka a moderátorka brněnské televize Veronika Poláčková. Na náměstí, kterému se v Ostravě neřekne jinak nežli Kuří rynek, si tentokrát domluvili schůzku všichni čtyři, aby zprostředkovali ranní dávku startovací energie těsně předtím, než vypuknou Vánoce.

Jana Bohušová
Zdroj: ČT24
Autor: Rostislav Šimek


„Na náměstí i v blízké kavárně se budou dít věci,“ říká dramaturgyně Jana Bohušová, „před kamerou přivítáme psychologa Jana Svobodu i faráře Zbygniewa Czendlika. Plánujeme také návštěvu, která bude pro všechny vánočním překvapením.“

Kromě moderátorů přijdou do Dobrého rána i oba zprávaři a Vendulka Fialová, která v Ostravě hlásí počasí. A Právě Vendulka předvede, co byste od ní možná nečekali. Jak jí to sluší na bruslích, zejména když jí partnerem v tu chvíli bude Petr Rajchert, to si prostě nemůžete nechat ujít.

Poslední Dobré ráno v tomto roce bude ve všem trochu jiné. A tak všem divákům, kteří s námi ve všední dny rádi vstávají, přejeme pohodové Vánoce a v příštím roce hodně hezkých zážitků s Českou televizí.