Chemikálie z Nedvědic jsou ve spalovně. Radioaktivní látky jejich sběratel legálně nezískal
Deset a půl tuny nebezpečných chemikálií z domu v Nedvědicích dorazily do ostravské spalovny. Specializovaná firma tam materiál zlikviduje ve speciální rotační peci. České televizi se také podařilo zjistit, kdo byl muž, který v rodinném domku látky shromažďoval. Kvůli nalezeným chemikáliím vyhlásil jihomoravský hejtman stav nebezpečí.
29. 6. 201629. 6. 2016|