Střelec ve Washingtonu zabil čtyři lidi a spáchal sebevraždu

Čtyři lidi včetně dětí zastřelil muž v americkém státě Washington. Následně zavolal policii a spáchal sebevraždu. Podle jednoho ze sousedů byli oběťmi rodinní příslušníci střelce. V USA je to již několikátý případ střelby jednotlivce za poslední dny.

Vyšetřování střelby v Belfair ve Washingtonu
Zdroj: ČTK/AP Autor: Ted S. Warren

Muž prý policii telefonicky oznámil, že v domě nedaleko města Belfair zastřelil dvě děti, ženu a další osobu. Policie dům obklíčila, muž nakonec vyšel z domu a zastřelil se.

Střelbu v domě přežila dvanáctiletá dívka, která byla přepravena do nemocnice. Oběti zatím nebyly oficiálně identifikovány. V domě údajně žil manželský pár se třemi adoptovanými dětmi, dvěma syny a jednou dcerou.

Tři mrtví a 15 zraněných zůstalo po čtvrteční střelbě v továrně v americké státě Kansas, kde zabíjel místní zaměstnanec. Před necelým týdnem pak střelec v Michiganu náhodně usmrtil šest lidí, včetně osmiletého chlapce.

/*json*/{"map":{"lat":47.45179592255928,"lng":-122.82608070516679,"zoom":15,"mapTypeId":"roadmap"},"markers":[],"polylines":[],"circles":[],"polygons":[],"rectangles":[]}/*json*/