Při pátrání po synovci oscarové herečky našli policisté tělo chlapce

Chicago - Americká policie našla při pátrání po sedmiletém synovci herečky Jennifer Hudsonové tělo neznámého chlapce. Policie ještě nezveřejnila identitu dítěte, ale místní média uvedla, že auto, ve kterém bylo tělo nalezeno, patřilo zavražděnému bratrovi Hudsonové. Sedmiletý Julian King je pohřešován od pátku, kdy zmizel po vraždě matky a bratra Hudsonové, a policie se obává, že mohl být unesen.

Americká herečka a zpěvačka Hudsonová a její rodina nabízí odměnu ve výši 100 000 dolarů (zhruba 1,97 milionu korun) za bezpečný návrat hereččina pohřešovaného synovce.

Těla sedmapadesátileté Darnell Donersové a devětadvacetiletého Jasona Hudsona našla policie v chicagském domě Donersové. Oběti byly zastřeleny. Julian King, který je synem zpěvaččiny sestry Julie Hudsonové, z domu zmizel. Jeho matka následně v emotivním vystoupení na tiskové konferenci vyzvala únosce, ať jí chlapce vrátí. V sobotu požádala chicagská policie o pomoc při hledání chlapce Federální úřad pro vyšetřování (FBI).

Hudsonová se proslavila jako jedna z finalistek třetí sezony televizní pěvecké soutěže American Idol v roce 2005. O rok později jí byla nabídnuta role Effie Whiteové ve filmové adaptaci muzikálu Dreamgirls, za kterou dostala Oscara, Zlatý glóbus i britskou cenu BAFTA.