Brouk Paul McCartney je opět ženatý

Londýn - Bývalý člen Beatles Paul McCartney se dnes potřetí oženil. V Londýně si vzal Nancy Shevellovou, s níž už několik let žije. Svatba se konala na stejném místě, kde si McCartney v roce 1969 vzal svou první manželku Lindu Eastmanovou - na radnici v londýnské čtvrti Marylebone. Tam se ženili například další bývalý člen Beatles Ringo Starr nebo zpěvák skupiny Oasis Liam Gallagher.

McCartneyho se v jeho svatební den drželo jeho příslovečné štěstí. Ačkoli ráno v Londýně pršelo, před cestou snoubenců na radnici déšť ustal a obloha se vyjasnila. Když snoubenci dorazili na radnici v Marylebone, přivítal je dav fanoušků a fotografů. Shevellová a McCartney jim pokynuli a zamířili do budovy. On měl na sobě tmavý oblek s tmavou kravatou a na tváři mu hrál široký úsměv. Shevellová byla v bílých šatech, které navrhla McCartneyho dcera z prvního manželství Stella. Svatební obřad byl uzavřený a jeho detaily nebyly zveřejněny. Média ale už dříve spekulovala, že ženichovým svědkem by měl být McCartneyho mladší bratr Mike.

Shevellová vstoupila sňatkem s McCartneym do svého druhého manželství

Jednapadesátiletá Shevellová, dědička velké speditérské firmy a mnohonásobná milionářka, chodí s devětašedesátiletým bývalým členem Beatles skoro čtyři roky. Letos v květnu se pár zasnoubil. „Mám ji opravdu ráda. Myslím, že je do něj zamilovaná, takže tahle svatba bude poslední. Myslím, že budou šťastní do konce života,“ řekla jedna z fanynek Beatles. McCartneyho první ženou byla americká fotografka Eastmanová, s níž žil až do roku 1998, kdy podlehla rakovině.

Jeho druhou manželkou byla britská modelka Heather Millsová, kterou si vzal při nákladném obřadu v roce 2002, ale po šesti letech bouřlivého manželství se s ní rozvedl a musel jí zaplatit 24,3 milionu liber (tehdy 775 milionu korun).

Za komorní svatbou v úzkém okruhu přátel a příbuzných udělá tečku stejně intimní oslava. Bez ohledu na to, že bulvární novináři budou před domem McCartneyových nejspíš celou noc marně čekat na jakoukoli senzaci.

Video Reportáž Tomáše Eyema
video

Reportáž Tomáše Eyema