Šéf londýnského salonu Karim Nabbach řekl, že Severokorejce, kteří se objevili dva dny po vyvěšení poutače, z podniku vypoklonkoval a obrátil se na policii. Totéž učinilo velvyslanectví KLDR. Policisté vyslechli obě strany a neshledali porušení zákona. Nabbach si prý neuvědomil, že severokorejské velvyslanectví je deset minut pěšky od podniku. Severokorejcům prý řekl: „Podívejte se, tady není Severní Korea, to je Anglie. My žijeme v demokracii a já z vás nemám strach. Odejděte z mého salonu.“
Od té doby prý podnik neměl žádný problém. Nabbach přiznal, že reklama byla trochu troufalá, ale když nic jiného, vyvolala prý aspoň zájem. „Mnoho našich pravidelných zákazníků to pobavilo. Lidé se zastavují a přicházejí pogratulovat. Zvýšilo to trochu klientelu,“ řekl Nabbach.
V březnu se ve světových sdělovacích prostředcích objevila zpráva, že severokorejské úřady vyzvaly občany, aby změnili svůj střih podle Kimova příkladu. Účes prý ale populární není a připomíná lidem čínské pašeráky. Radio Free Asia se později snažilo zprávu korigovat s tím, že se výzva týkala jenom studentů.